Transport medyczny
Gabinety lekarskie
Medycyna estetyczna
Domy opieki
Rehabilitacja
Sklepy medyczne

Dom Seniora "GOŁĘBI DWÓR"
województwo: Warmińsko-mazurskie
miasto: Iława
kod pocztowy: 14-200
ulica: Kamień Mały 1c
telefon: 885 045 554 

 "Gołębi Dwór" położony jest w Kamieniu Małym nadjeziorem Łabędź 5km od miasta Iławy, która wraz z otulającym ją na obszarze 20 tysięcy hektarów Parkiem Krajobrazowym stanowi cenny fragment Zielonych Płuc Polski i jeden z najpiękniejszych zakątków Polski. Okolica "Gołębiego Dworu" sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, gdyż obiekt usytuowany jest nieopodal jeziora Łabędź.

Nasz dom jest nowo wybudowanym, nowoczesnym obiektem pozbawionym barier architektonicznych, o wysokim standardzie, że wszystkimi udogodnieniami dla osób starszych i niepełnosprawnych. Każdy u Nas może czuć się bezpiecznie, ponieważ  obiekt jest ogrodzony oraz wyposażony w :

  • systemy alarmowe,
  • systemy przeciwpożarowe,
  • podjazdy dla niepełnosprawnych,
  • windę,
  • dostosowane trakty komunikacyjne.

Dużym atutem Naszego Domu jest cicha, malownicza i kameralna okolica. Posiadamy duży taras z którego możemy podziwiać widoki na jezioro, oraz piękne zielone lasy i pola. Pragniemy aby każdy Pensjonariusz czuł się u Nas jak  w swoim rodzinnym domu, otoczony ciepłem i miłością. Za cel postawiliśmy sobie zapewnienie naszym Pensjonariuszom kompleksowej opieki na najwyższym poziomie, którą nadzoruje karda koordynująca w osobie menadżera i koordynatora medycznego. 

 
website design Devilart: strony internetowe Warszawa