Transport medyczny
Gabinety lekarskie
Medycyna estetyczna
Domy opieki
Rehabilitacja
Sklepy medyczne

Dom Seniora
województwo: Małopolskie
miasto: Głogoczów
kod pocztowy: 32-444
ulica: Głogoczów 805
telefon: 602 706 000 

Działający od 2006 roku Dom Seniora "Na Wzgórzu" położony jest 15 km od Krakowa w malowniczej wiejskiej okolicy i sąsiedztwie lasu. Prosty i dogodny dojazd do Domu zapewnia Zakopianka.

Ośrodek prowadzony jest przez małżeństwo lekarzy. Za cel postawiliśmy sobie zapewnienie naszym Pensjonariuszom kompleksowej opieki na najwyższym poziomie. Obecnie cieszymy się zaufaniem ponad 50 rodzin naszych stałych mieszkańców. 

Zapraszamy osoby samodzielne a także Seniorów wymagających całodobowej opieki pielęgniarskiej. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń wieku podeszłego a w szczególności niewydolności serca i otępień, w tym choroby Alzheimera. Współpracujemy z doświadczonym geriatrą będącym uznanym w Polsce autorytetem. W trosce o zapewnienie ciągłości opieki dysponujemy salami dla chorych leżących.

Nad zdrowiem i komfortem naszych mieszkańców czuwa 30-osobowy zespół pracowników. Zapraszamy do odwiedzenia Domu Seniora "Na Wzgórzu", z przyjemnością zaprezentujemy Państwu nasz ośrodek.

Ośrodek jest prowadzony przez lekarza , doktora nauk medycznych specjalistę chorób wewnętrznych i geriatrii , co zapewnia nam możliwość wyjątkowego w skali kraju podejścia do Pensjonariuszy i ich problemów zdrowotnych . Zapewniamy stały prywatny , całodobowy dyżur lekarski w cenie pobytu .

 
website design Devilart: strony internetowe Warszawa