województwo:
miasto:
kategoria:
województwo: Małopolskie
miasto: Wieliczka
kod pocztowy: 32-020
ulica: Pułaskiego 24 B
telefon: 602 880 553, 535 543 922 

Prezentujemy profesjonalny dom opieki dla osób starszych oferujący całodobową opiekę pielęgniarską.

Dom Opieki NESTOR znajduje się w Wieliczce, około 1 km od centrum, na dużej działce otoczonej zielenią, gdzie panuje spokój i cisza.

Dom wybudowany został na przełomie 2013/2014 roku i pozbawiony jest barier architektonicznych, w pełni dostosowany do wymogów związanych z opieką nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i przewlekle chorymi.

Lokalizacja Domu w Wieliczce stwarza możliwość korzystania z unikalnego klimatu Kopalni Soli oraz tężni solankowych w celu profilaktyki i leczenia schorzeń dróg oddechowych.

Dom Opieki NESTOR to placówka pielęgnacyjno-opiekuńcza dysponująca 29 miejscami dla osób wymagających całodobowej opieki.

Ośrodek zapewnia zaplecze rehabilitacyjne dla swoich mieszkańców.

województwo: Dolnośląskie
miasto: Międzylesie
kod pocztowy: 57-530
ulica: Jodłów 6-7
telefon: 504 177 786; 501 252 709; 74 813 68 74 

Opieka nad starszą i schorowaną osobą to ogromne wyzwanie wymagające czasu, wiedzy i umiejętności. Z własnego doświadczenia wiemy jak trudne jest jednoczesne pogodzenie codziennych obowiązków z opieką nad bliską nam osobą. Jesteśmy przekonani, iż nasz Dom Opieki dla osób starszych ?Jodłowa Dolina? to idealne miejsce, w którym zapewniamy wszystko, czego potrzeba Państwa bliskim.

Ośrodek dla osób starszych oraz chorych na alzheimera stworzyliśmy z dbałością o najdrobniejszy szczegół po to, aby każdy odnalazł tu swoje własne, przytulne miejsce jak w rodzinnym domu. Wyróżnia nas prawdziwe powołanie i chęć niesienia pomocy, czułość oraz szczera troska ? cechy, które tak ważne są w opiece nad osobami starszymi.
Dom spokojnej starości powstał z myślą o pacjentach, którzy wymagają całodobowej opieki medycznej, są przewlekle chorzy, ograniczeni ruchowo, z demencją starczą i potrzebują stałego nadzoru. Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny dla osób starszych i osób z chorobą Alzheimera jest w pełni prywatnym domem spokojnej starości. To jedyny taki dom opieki Alzheimer dla osób chorych na Alzheimera.
Aby podopieczni czuli się komfortowo i bezpiecznie, kadrę stanowią nieprzypadkowi ludzie: wykwalifikowane pielęgniarki, rehabilitanci, psychologowie, opiekunki.
W Ośrodku gwarantujemy podopiecznym domową atmosferę, pomoc w codziennych czynnościach, zajęcia terapii manualnej, pomoc w załatwianiu spraw osobistych, codzienną prasę, aktywne spędzanie wolnego czasu. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską i zajęcia rehabilitacyjne. W naszym domu opieki dla osób starszych wizyta lekarska odbywa się dwa razy w tygodniu.
Do dyspozycji mieszkańców Ośrodka dla osób starszych jest sala kominkowa ze świetlicą, bardzo ładny, duży ogród połączony z prywatnym, niewielkim lasem, gdzie nasi podopieczni mogą aktywnie spędzać czas.
Dysponujemy następującymi pokojami:
Pokoje 1 osobowe ? 4 
Pokoje 2 osobowe - 3
Pokoi 3 osobowych - 3
Każdy z pokoi wyposażony jest w nowe łóżko medyczne, meble, łazienkę, radio i w razie potrzeby TV.
Domowa Atmosfera w dom seniora
Gwarantujemy naszym podopiecznym domową atmosferę, pomoc w codziennych czynnościach, zajęcia terapii manualnej, pomoc w załatwianiu spraw osobistych, codzienną prasę, aktywne spędzanie wolnego czasu.
Święta w Ośrodku dla osób starszych obchodzimy w gronie rodzinnym i miłej atmosferze.
Posiadamy 3 budynki w placówce dla:
                                             
43 osób starszych i osób z chorobą Alzheimera.
Posiadamy własną pralnię, stołówkę, świetlicę, kuchnię, bibliotekę.
Budynek usytuowany jest w bliskiej okolicy zabytkowego barokowego kościółka pw. św. Jana Chrzciciela z drugiej połowy XVIII wieku.
Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny jest w pełni przystosowany dla osób starszych, nie posiada barier architektonicznych. W 2014 r. ośrodek przeszedł modernizację i został wyposażony w nową windę. Budynek został wyposażony w nowe meble, sprzęt do rehabilitacji i resztę niezbędnego asortymentu. To jedyny taki dom seniora na dolnym śląsku.
Pacjentom objętym opieką opiekuńczo ? leczniczą oraz opiekuńczo ? rehabilitacyjną gwarantujemy:
całodobową opiekę wykfalifikowanych pielęgniarek przez 7 dni w tygodniu,
opiekę lekarza internisty ? 3 razy w tygodniu, by stale i na bieżąco kontrolować stan pensjonariuszy,
- leczenie farmakologiczne,
- leczenie odleżyn i trudno gojących się ran,
- leczenie obrzęku limfatycznego,
- leczenie innych dokuczliwych objawów towarzyszących chorobie,
- żywienie dojelitowe i pozajelitowe,
- tlenoterapia,
- zapobieganie powikłaniom,
- rehabilitację (fizykoterapię, kinezyterapię i masaż leczniczy),
- wsparcie psychologiczne, socjalne i duchowe.
Nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych czuwa grono wykwalifikowanych specjalistów:
- lekarze specjaliści z dziedziny neurologii, psychiatrii,
- pielęgniarki ze specjalistycznym przygotowaniem z zakresu opieki długoterminowej,
- psychologowie,
- fizjoterapeuci i terapeuci zajęciowi,
- opiekunki,
- kapelan.
W ramach terapii zajęciowej stworzyliśmy przestrzeń, w której osoby starsze będą się czuły akceptowane, gdzie będą mogły rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a także będą mogli dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Formy terapii zajęciowej:
- ZAJĘCIA PLASTYCZNE ? malowanie, rysowanie, wydzieranie, wycinanie, wspólne tworzenie obrazu i inne,
- CHOREOTERAPIA ? taniec, zajęcia muzyczno-ruchowe, improwizacje przy muzyce,
- TERAPIA OPARTA NA SŁOWIE ? teraia w formie rozmowy, pogadanek, dyskusji i wyrażaniu swoich myśli,
- LUDOTERAPIA ? terapia świetlicowa oparta na udziale mieszkańców i osób z poza domu w grach i zabawach (kalambury, bingo),
- MUZYKOTERAPIA ? są to zajęcia relaksujące i stymulujące poprzez słuchanie muzyki, śpiewanie piosenek, ćwiczenia rytmiczne, nauka gry na instrumentach, rozróżnianie dzwięków,
- KUCHNIA TERAPEUTYCZNA ? celem terapii jest nauczenie samodzielnego przygotowania, podania posiłków i konsumpcji,
- SILWOTERAPIA ? kontakt z przyrodą, ze zwierzętami i roślinami,
- ERGOTERAPIA ? terapia pracą (np. prace ogrodnicze i porządkowe na terenie zieleni),
- FILMOTERAPIA ? wspólne oglądanie filmu, zakończone dyskusją,
- BIBLIOTERAPIA ? głośne czytanie książek.
Ponadto zapewniamy:
- Wieczorki taneczne,
- Wieczorki poetycko-muzyczne,
- Karaoke,
- Wspólne spacery, wycieczki,
- Wspólne śpiewanie przy ognisku,
Przedstawienia: Jasełka, Walentynki, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Seniora, Dzień Matki i Ojca).
- Urodziny i imprezy okolicznościowe
- Rehabilitacja odbywa się metodami:
- Tens
- Laser,
- Kabina ugul,
- Rowerków,
- Megnetronica,
- codziennych ćwiczeń, gimnastyki i masaży.
Ośrodek jest ośrodkiem komercyjnym, odpłatność pokrywa pacjent i rodzina.
W koszt miesięcznego pobytu mogą być wliczone lekarstwa i pampersy.
 
województwo: Małopolskie
miasto: Głogoczów
kod pocztowy: 32-444
ulica: Głogoczów 805
telefon: 602 706 000 

Działający od 2006 roku Dom Seniora "Na Wzgórzu" położony jest 15 km od Krakowa w malowniczej wiejskiej okolicy i sąsiedztwie lasu. Prosty i dogodny dojazd do Domu zapewnia Zakopianka.

Ośrodek prowadzony jest przez małżeństwo lekarzy. Za cel postawiliśmy sobie zapewnienie naszym Pensjonariuszom kompleksowej opieki na najwyższym poziomie. Obecnie cieszymy się zaufaniem ponad 50 rodzin naszych stałych mieszkańców. 

Zapraszamy osoby samodzielne a także Seniorów wymagających całodobowej opieki pielęgniarskiej. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń wieku podeszłego a w szczególności niewydolności serca i otępień, w tym choroby Alzheimera. Współpracujemy z doświadczonym geriatrą będącym uznanym w Polsce autorytetem. W trosce o zapewnienie ciągłości opieki dysponujemy salami dla chorych leżących.

Nad zdrowiem i komfortem naszych mieszkańców czuwa 30-osobowy zespół pracowników. Zapraszamy do odwiedzenia Domu Seniora "Na Wzgórzu", z przyjemnością zaprezentujemy Państwu nasz ośrodek.

Ośrodek jest prowadzony przez lekarza , doktora nauk medycznych specjalistę chorób wewnętrznych i geriatrii , co zapewnia nam możliwość wyjątkowego w skali kraju podejścia do Pensjonariuszy i ich problemów zdrowotnych . Zapewniamy stały prywatny , całodobowy dyżur lekarski w cenie pobytu .

województwo: Małopolskie
miasto: Raba Wyżna
kod pocztowy: 34-721
ulica: Rokiciny Podhalańskie 1
telefon: 604 579 178; 695 587 988; 18 544 74 40 

PAŁAC SENIORA "STARY KLASZTOR" to obiekt położony około 2 km od Rabki-Zdroju, w najpiękniejszej części Polski, w otoczeniu gór. Leży on w bezpośredniej bliskości głównej arterii komunikacyjnej tzw. ?Zakopianki? (droga krajowa Kraków - Zakopane), co pozwala na łatwe dotarcie do obiektu osobom zainteresowanym pobytem oraz ich rodzinom. Sam Dom spełnia najwyższe standardy europejskie i amerykańskie oraz jest w pełni przystosowany dla osób niepłnosprawnych (podjazdy dla wózków inwalidzkich oraz winda wewnątrz budynku). Na trzech kondygnacjach (parter, I i II piętro) znajdują się pokoje 1, 2 i 3 osobowe. Każdy pokój posiada instalację przywoławczą oraz łazienkę z uchwytami dla osób niepełnosprawnych. Funkcjonalne i przytulne pokoje wyposażone zostały w estetyczne meble, w tym również specjalistyczne łóżka, a także telewizor oraz dostęp do Internetu. Obiekt zapewnia również pokoje gościnne dla bliskich.

Misją placówki jest zapewnienie najwyższych standardów w opiece nad osobami starszymi poprzez przygotowanie komfortowych warunków mieszkalnych, zatrudnienie wykwalifikowanego personelu oraz dbanie o rodzinną i ciepłą atmosferę. Chcemy swoim działaniem udowodnić, że pobyt podopiecznych w naszym domu jest wspaniałym etapem ich życia, który wypełniony będzie poczuciem szczęścia i radości. Do realizacji tak postawionych zadań zobowiązuje nas historia "Starego Klasztoru", który niejednokrotnie odwiedzał św. Jan Paweł II. Każdy, kto złoży nam wizytę, zobaczy prowadzony przez nas dom, piękny ogród i otaczające góry zrozumie, że stworzyliśmy wyjątkowe miejsce.

województwo: Warmińsko-mazurskie
miasto: Iława
kod pocztowy: 14-200
ulica: Kamień Mały 1c
telefon: 885 045 554 

 "Gołębi Dwór" położony jest w Kamieniu Małym nadjeziorem Łabędź 5km od miasta Iławy, która wraz z otulającym ją na obszarze 20 tysięcy hektarów Parkiem Krajobrazowym stanowi cenny fragment Zielonych Płuc Polski i jeden z najpiękniejszych zakątków Polski. Okolica "Gołębiego Dworu" sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, gdyż obiekt usytuowany jest nieopodal jeziora Łabędź.

Nasz dom jest nowo wybudowanym, nowoczesnym obiektem pozbawionym barier architektonicznych, o wysokim standardzie, że wszystkimi udogodnieniami dla osób starszych i niepełnosprawnych. Każdy u Nas może czuć się bezpiecznie, ponieważ  obiekt jest ogrodzony oraz wyposażony w :

 • systemy alarmowe,
 • systemy przeciwpożarowe,
 • podjazdy dla niepełnosprawnych,
 • windę,
 • dostosowane trakty komunikacyjne.

Dużym atutem Naszego Domu jest cicha, malownicza i kameralna okolica. Posiadamy duży taras z którego możemy podziwiać widoki na jezioro, oraz piękne zielone lasy i pola. Pragniemy aby każdy Pensjonariusz czuł się u Nas jak  w swoim rodzinnym domu, otoczony ciepłem i miłością. Za cel postawiliśmy sobie zapewnienie naszym Pensjonariuszom kompleksowej opieki na najwyższym poziomie, którą nadzoruje karda koordynująca w osobie menadżera i koordynatora medycznego. 

województwo: Zachodniopomorskie
miasto: Gryfice
kod pocztowy: 72-300
ulica: Leśna Polana 1
telefon: 91 385 67 00, 91 385 67 02, 697 132 444  

Centrum Opieki i Rehabilitacji "LEŚNA POLANA" oferuje opiekę nad osobami starszymi w doskonałych warunkach. Zapewniamy opiekę lekarską, opiekę pielęgnacyjno-opiekuńczą i rehabilitację. Posiadamy kilka pakietów pobytowych, tj: 

 • pakiet podstawowy
 • pakiet rozszerzony
 • pakiet specjalistyczny

Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą na naszej stronie internetowej www.lesnapolana24.pl

 

 

województwo: Małopolskie
miasto: Karniowice
kod pocztowy: 32-545
ulica: Krakowska 114
telefon: 692 06 04 43; 032 613 85 05 

Nasz dom mieści niewielu pensjonariuszy, co umożliwia stworzenie ciepłej, rodzinnej atmosfery jego mieszkańcom oraz indiwidualną opiekę.

 • Pokoje są 2, 3 i 4 - osobowe, każdy wyposażony jest w umywalkę, TV, a większość jest z balkonem,
 • Przestronny pokój dzienny i jadalnia również z TV,
 • Łazienki przystosowane dla osób w podeszłym wieku,
 • Własna domowa kuchnia, wyżywienie bez ograniczeń ilościowych (z uwzględnieniem indywidualnych diet).

Zapeniamy stałą, całodobową opiekę medyczną pielęgniarki oraz lekarza. Organizujemy aktywne formy spędzania czasu (spacery, wyjazdy, kuligi) według możliwości, również wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i święta.

 

 

 

 

 
województwo: Małopolskie
miasto: Kraków
kod pocztowy: 30-826
ulica: Bieżanowska 98 c
telefon: 12 658 78 92, 608 347 583, 608 346 273 

Dom Senior znajduje się w Krakowie ok 7 km. od centrum miasta w otoczeniu parku prokocimskiego, usytuowany jest na rozległej, ogrodzonej działce, gdzie można miło spędzać czas. Placówka powstała 2004 roku, jest przystosowana dla osób w podeszłym wieku. Nie posiada żadnych barier architektonicznych.
Dysponujemy 24 miejscami w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych, każdy z własnym węzłem sanitarnym. 
W domu panuje miła i przyjemna atmosfera, podtrzymywane są więzi i kontakty rodzinne. Opiekę nad naszymi pensjonariuszami sprawuje lekarz internista , lekarz POZ oraz zespół pielęgniarski. 

Staramy się utrzymać pensjonariuszy w jak najlepszej kondycji fizycznej i psychicznej organizując rehabilitację oraz terapię zajęciową.

województwo: Małopolskie
miasto: Wielogłowy
kod pocztowy: 33-311
ulica: Dąbrowa 220
telefon: 608 662 838; 501 399 997; 18 441 30 73 

Dom Opieki "Pogodne dni" stworzyliśmy dla Osób Starszych, aby w miłej, domowej atmosferze mogły spędzić jesień swojego życia. Naszym celem jest zapewnienie Seniorom podstawowej opieki medycznej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb, zabiegów rehabilitacyjnych, jak również stworzenie możliwości aktywnego i przyjemnego spędzania czasu.

Nasz dom położony jest na dużej ogrodzonej działce. Oprócz dużego tarasu dysponujemy pięknie zagospodarowanym ogrodem, który daje nie tylko możliwość przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale również uprawy własnych roślin.  Usytuowane w ogrodzie i na tarasie ławki, stoliki z krzesełkami stwarzają miła atmosferę dla spotkań z najbliższymi.

Nasza zróżnicowana kadra w skład której wchodzą: opiekunowie osób starszych, fizjoterapeuci, masażyści, pielęgniarki to osoby sprawdzone, zweryfikowane, z dużym doświadczeniem, szeroką wiedzą z zakresu opieki społecznej i prawdziwym powołaniem do swojej pracy, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Nasz personel służy pomocą w dzień i w nocy tak, aby każdy Podopieczny został otoczony należytą troską, otrzymał niezbędne wsparcie i mógł poczuć się komfortowo w każdej sytuacji.

OFERUJEMY:

 •  24-godzinna opieka pielęgniarska wraz z koniecznymi drobnymi zabiegami,
 • podstawowa opieka medyczna sprawowana przez lekarza rodzinnego,
 • Miejsce w pokoju 1, 2 lub 3-osobowym dostosowanym do osób niepełnosprawnych
 • Pokój kominkowy / salon telewizyjny / świetlica z dostępem do bieżącej prasy, książek, telewizji
 • Jadalnia
 • Sala rehabilitacyjna,
 • Magazyn odzieży i rzeczy osobistych
 • Pełne wyżywienie (5 posiłków dziennie)
 • Stała posługa duszpasterska
 • Ogród (możliwość uprawniania własnego ogródka).

 

województwo: Podkarpackie
miasto: Boguchwała
kod pocztowy: 36-040
ulica: Zarzecze 23
telefon: 534 624 565; 880 102 095 

"Złote Liście" jest nowym, komfortowo wyposażonym i w pełni odpowiadającym potrzebom Mieszkańców Domem Spokojnej Starości. Przystosowaliśmy Dom do wymagań osób starszych, przewlekle chorych oraz niepełnosprawnych.

Dom seniora ma być dla Naszych Mieszkańców przede wszystkim przytulnym bezpiecznym Domem dlatego dla zapewnienia rodzinnej atmosfery docelowo zamieszkają w nim 42 osoby. 

Piętrowy budynek posiada pokoje jedno i dwuosobowe, duże, jasne i wygodne. W każdym do dyspozycji Mieszkańca jest osobna łazienka z prysznicem.

Domowe posiłki zjadamy ze smakiem na wspólnej jadalni, która co jakiś czas zamienia się w salę do wspólnego świętowania, śpiewania czy biesiadowania.

Całodobowo pomoc naszym Mieszkańcom oferują przeszkolone i oddane opiekunki służące pomocą w codziennym funkcjonowaniu. Medyczną pomoc zapewniają wykwalfikowane pielęgniarki. Dom współpracuje z lekarzem rodzinnym, który dla naszych Mieszkańców swoje usługi świadczy na terenie domu.

 

Naszym gównym celem i wspólnym zadaniem jest zapewnienie Mieszkańcom "ZŁOTYCH LIŚCI" rodzinnej atmosfery, pogody ducha, spokoju i jak najlepszego samopoczucia w dobrze zaopiekowanej Jesieni Życia. Pracę swoją opieramy na zasadzie poszanowania praw Osoby Starszej i Niepełnosprawnej do godnego Zycia.

województwo: Dolnośląskie
miasto: Nowa Ruda - Słupiec
kod pocztowy: 57-402
ulica: Kłodzka 31
telefon: 501 955 843; 882 899 660 

Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem zapewniającym kompleksową opiekę osobom starszymPosiadamy wieloletnie doświadczenie w służbie zdrowia, dzięki czemu wiemy jak zadbać o osoby w podeszłym wieku. Jesteśmy perfekcjonistkami w zakresie swojej działalności, dlatego każdego naszego Mieszkańca traktujemy z troską i ciepłem. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o osobach przewlekle chorych, które wymagają stałej specjalistycznej opieki, jak również tych chcących przedłużyć i podnieść swoją sprawność intelektualną i fizyczną. 

Troskę nad mieszkańcami sprawuje wykwalifikowana i doświadczona załoga, która odpowiada za zapewnianie miłej i przyjaznej atmosfery w Naszym Centrum. Nasz personel posiada dużą wiedze i niezbędne doświadczenie w zakresie opieki i leczenia osób starszych. dodatkowo zapewniamy konsultacje geriatry i innych specjalistów. Naszych pracowników cechuje chęć niesienia pomocy, dodając do tego cierpliwe i ciepłe podejście do Naszcyh seniorów, możemy powiedzieć, że nasza działalność to misja i powołanie.

 
województwo: Śląskie
miasto: Bystra
kod pocztowy: 43-360
ulica: Szczyrkowska 136
telefon: 607 261 399; 609 143 213; 33 829 38 03 

Dom położony jest przy znanej trasie Bielsko-Biała - Szczyrk, idealny dojazd, a w pobliżu góry i lasy.
Dom Rodzinny "SENIOR" jest w pełni przystosowany dla osób poruszających się na wózkach oraz mających problemy z poruszaniem się. Posiadamy windę i potrzebne udogodnienia. Jako ośrodek mamy jedenastoletnie doświadczenie, w opiece nad osobami chorymi, samotnymi oraz niepełnosprawnymi potrzebującymi opieki i wparcia.Wiemy, iż przez ten okres pomogliśmy tak wielu osobom i ich rodzinom, że czas ten uznajemy za najlepszy okres w naszym życiu i to motywuje nas do dalszej i jeszcze bardziej oddanej służbie człowiekowi.

Polecamy swoje usługi w zakresie:
- opieka lekarska oraz całodobowa opieka pielęgniarska
- fachowa pomoc opiekuńcza
- rehabilitacja oraz terapie zajęciowe
- wyżywienie w formie 4 lub 5 posiłków przygotowywanych we własnej kuchni z uwzględnieniem indywidualnych diet
- pranie 
- zakwaterowanie w pokojach 1- 2 lub 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
- piękny ogród do relaksujących spacerów
- parking dla pensjonariuszy oraz odwiedzających
- możliwość zakwaterowania krótkoterminowego rodziny
- dla zainteresowanych opieka duszpasterska ( Spowiedź, Komunia Św., Msza Św.)
- dostęp do inernetu (Wi-Fi)

województwo: Małopolskie
miasto: Stare Żukowice
kod pocztowy: 33-151
ulica: Stare Żukowice 270i
telefon: 667 484 179 

RODZINNY DOM OPIEKI PAW W STARYCH ŻUKOWICACH NR 270E KOŁO TARNOWA

Ośrodek funkcjonuje od 2005 r., ma stały zespół opiekunów, którzy zamieszkują wspólnie z pensjonariuszami w jednym domu.To warunkuje niepowtarzalną, rodzinną atmosferę domu, w którym na pierwszym miejscu jest pełne poczucie bezpieczeństwa i spokoju dla podopiecznych.Ośrodek nie ma barier architektonicznych, posiada ogród, liczne alejki do spacerów, w sąsiedztwie leśnych zagajników z dala od ruchu ulicznego.Domowe wyżywienie przygotowywane jest na miejscu przez kucharkę. Dom zapewnia opiekę lekarską (w tym specjalistów), pielęgniarską, oraz duchową (co tygodniowe wizyty duszpasterza lub szafarza Komunii Św.). 

województwo: Podkarpackie
miasto: Rzeszów
kod pocztowy: 35-317
ulica: Jana Pawła II 133
telefon: 728 665 441 

Villa Seniora to placówka o powierzchni 300 metrów kwadratowych dla 15 pensjonariuszy, zapewniająca całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku. Villa jest nowym, komfortowo wyposażonym i w pełni odpowadającym potrzebom mieszkańców domem. Budynek oraz jego otoczenie pozbawione są barier architektonicznych, utrudniających życie niepełnosprawnym. Wszystkie łazienki dzięki zamontowanym uchwytom oraz prysznicom bez brodzików są bezpieczne i łatwo dostępne dla osób z problemami w poruszaniu się. Centralna część budynku to przestronny salon z kominkiem oraz kuchnia, które dostępne są dla pensjonariuszy przez całą dobę. Villa Seniora położona jest w zacisznej części Rzeszowa, na początku Budziwoja. Budynek otoczony jest dużym, pięknym ogrodem z wieloma drzewami, krzewami i oczkami wodnymi. Miejsce to zapewnia zdrową zmianę klimatu, troskliwą opiekę odpowiednio dobranego personelu, rodzinną atmosferę i sympatyczne towarzystwo nowych znajomych w podobnym wieku i stanie zdrowia.

Villa Seniora oferuję: 

 

 •  Wygodnie umeblowane pokoje jedno, dwuosobowe;
 •  Łazienki dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych;
 •  Przestronny salon z kominkiem, wygodna kanapą i dużym telewizorem;
 •  Funkcjonalną kuchnię do codziennego użytku, wyposażoną w kuchenkę, zmywarkę oraz lodówkę;
 •  Jadalnię, pralnię, suszarnię;
 • Duży, zaciszny ogród z trzema oczkami wodnymi, altanką, boiskiem do gry w piłkę i grządkami z możliwością uprawy roślin/warzyw.
transport medyczny
województwo: Lubelskie
miasto: Strzelce
kod pocztowy: 24-150
ulica: Nałęczów/Strzelce 104
telefon: 516-018-200; 501-037-543  

Dom Opieki nad Osobami w Podeszłym Wieku i Niepełnosprawnymi "Willa Seniorówka" położony jest w strefie uzdrowiskowej, około 1600m od wejścia do zabytkowego Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Nowo powstały obiekt położony jest na wzgórzu, wśród zieleni i malowniczych widoków. Nasz nowoczesny ośrodek oferuje usługi zapewniające komfortowe warunki życia poprawiające stan zdrowia oraz zwiększające aktywność osób starszych i niepełnosprawnych. Jego unikalne zalety związane są z położeniem w strefie uzdrowiskowej Nałęczowa mającej istotny wpływ na poprawę samopoczucia i stanu zdrowia, a w szczególności na zmniejszenie dolegliwości u osób z chorobami serca i układu krążenia. Oferujemy pobyty zarówno krótko jak i długoterminowe. 

Naszym Podopiecznym zapewniamy pobyt w miłej, przyjacielskiej atmosferze z poszanowaniem godności osobistej, intymności i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Oferujemy całodobowa opiekę pielęgniarek i opiekunów, o miłym, przyjaznym usposobieniu, dużym zaangażowaniu i doświadczeniu. Zapewniamy także zaangażowanie specjalistów z zakresu medycyny, fizjoterapii i rehabilitacji w celu maksymalnego przywrócenia mobilności i sprawności intelektualnej Pensjonariuszy. W naszym Domu Opieki ?Willa Seniorówka? zapewniającym opiekę osobom w podeszłym wieku, osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym 

website design Devilart: strony internetowe Warszawa